Witamy w sklepie Fotoceny.pl

Sigma 35mm F1.4 DG HSM Art Canon

Więcej widoków

Sigma 35mm F1.4 DG HSM Art Canon
3 190,00 zł

Dostępność: W magazynie

Sigma 35mm F1.4 DG HSM Art Canon
Opis

Szczegóły

Najnowsza konstrukcja z linii Art, zaprojektowano pod kątem wyrafinowanej charakterystyki optycznej i siły wyrazu, dzięki czemu zapewnia ekspresję artystyczną na wysokim poziomie.

Bardzo skomplikowany układ aż 13 soczewek gwarantuje nieprzeciętne efekty obrazu z pełną ostrością już od przysłony F1,4. Aż 7 z 13 soczewek jest wykonanych ze specjalnych szkieł SLD, FLD oraz w kształcie asferycznym. Dopełnieniem jakości obrazu jest 9-cio listkowa, zaokrąglona przysłona dzięki której uzyskujemy bardzo przyjemny i pożądany efekt bokeh. Obiektyw posiada bardzo szybki i niezawodny ultradźwiękowy silnik napędu AF, który umożliwia doostrzanie również w trybie AF. Całość zamknięto w stylowej, bardzo starannie wykonanej obudowie. Bez wątpienia ten obiektyw powinien się znaleźć w zestawie fotograficznym każdego fotografa.

Obiektywy cechuje się niezrównaną charakterystyką ekspresji, spełnia wygórowane oczekiwania fotografów o inklinacjach twórczych i artystycznych. Opracowany z maksymalnym naciskiem na walory artystyczne, trafi w gusta użytkowników, którzy cenią kreatywny, intensywny wyraz ponad kompaktową budowę czy wielofunkcyjność. Oprócz zdjęć krajobrazów, portretów, martwej natur i zwykłych migawek z życia, doskonale nadają się one do fotografii, która wyzwala w fotografie wewnętrznego artystę.


Dane techniczne:

Konstrukcja: 13 elementów w 11 grupach
Maksymalna wartość przysłony: 16
Liczba listków przysłony: 9 (zaokrąglone)
Pole widzenia: 63.4°
Ustawianie ostrości od: 30 cm
Średnica filtra: 67 mm
Wymiary: 77 x 94 mm
Waga: 665 g

Konstrukcja:
konstrukcja

Dystorsja:
Dystorsja

Winietowanie:
Winietowanie

Wykresy MTF:
MTF

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

mocowanie Canon
Recenzje

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.